Hello Sahalara Döndüm-Minik Kelebeğin Annesi

26 Eylül 2016 Pazartesi

Hello Sahalara Döndüm

Minik Kelebeğin Annesi


Herkese Merhaba ,

İş ve ev koşuşturmacasına Ramazan ayı eklenince ben perte çıktım . Halsizlik , yorgunluk ve uyku hali durumum tavan yapmışken kafamı toparlayıp hazırladığım yazıları yayımlayamadım bile . Olsun neyse güzeller güzeli Ramazan ayımızı ve bayramımızı çok şükür atlattık . Onca acıyla  bayram denirse...

Bu sene Ramazan ayı , oruçlar serin serin geçti sayılır . Ama bana pek iyi gelmedi . 4 kilo birden eridim . İyice kuş kadar kaldım . Malum haliyle halsizlik sınırlarımı zorladı . Bu sebeple klavyeye dokunacak dermanım dahi yoktu . Neyse ki şimdilerde azcık kendime geldim . Kilo almaya çalıştım .

Sonra işte ülkemin malum durumları... Üstüne eklenen patlamalar , şehit haberleri derken içimden yazmak gelmedi , ellerim klavyeye gidip gidip döndü... Hazırladığım yazılarım yarım yarım kaldı .
Sonra Kurban Bayramı telaşı , Berrak'ın okul telaşı derken yazmak mümkün olmadı .

Neyse o zaman günaydın , o zaman hoş buldum . Kaldığım yerden devam .  :)

Mutlu , iyi bir hafta olsun inşallah .

Sevgiler .  :)

6 yorum:

 1. her türlü hızlı bir giriş yapacağına inanıyorum canım benim dikkat et kendineee ;)

  YanıtlaSil
 2. Hoş geldiniz diyelim o zaman, gelsin yeni yeni yazılar :)

  YanıtlaSil
 3. Hepimiz için bu yaz rehavetli geçti. Ama önümüzde yepyeni bir dört mevsim var. Hoşgeldin minik kelebeğin annesi, özlemiştik seni.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.