Dostum Bu Pharmaceris Ürünleri Bir Harika !-Minik Kelebeğin Annesi

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Dostum Bu Pharmaceris Ürünleri Bir Harika !

Dostum Bu Pharmaceris Ürünleri Bir Harika !


Dezavantajım olan alerjik yapım alerjik bir cilde sahip olmam her zaman rahatlıkla her ürünü kullanmama engel oldu . Zaten kolay kolay öyle her ürünü de kullanmam . Detaylıca araştırırım  , dermatologlar yazıyor mu tavsiye ediyor mu diye gözlemlerim . Ona göre alır kullanırım . 
Ama günümüzde internet sağ olsun tüm eczane ilaçları , ürünleri internet üzerinden satılmaya başlandı . Gerçi ne derece güvenilir o kısmı tartışılır . Ben sağlıkçı olarak internet üzerinden dermokozmetik ürün ve ilaç alımına her zaman karşıyım hatta en irrite olduğum konu .
İşin içinde olmak bile yetmiyor bazen dönen sahtekarlıkları anlamaya . O internetten alınan ilaçlara , vitaminlere ne derece güveniyor ki insanlar . Bu piyasa da bile sahtekarlıklar almış başını gitmiş durum o kadar vahim yani . Eczaneye gidip danışarak ve birebir gözünüzle bakıp almanızda fayda var .
Bu aralar ki favorim Pharmaceris ürünleri ki pek değişmeyecek gibi görünüyor . Kullanmaya başlayalı 1,5 ay oldu . Ama kesinlikle şahane . Cildinizdeki değişiklikleri kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra gözle görülür şekilde fark edebiliyorsunuz .
Pharmaceris ürünleri cilt dostu ürünler olarak üretilmiştir . İçeriğinde cilde zarar verecek ürünler barındırmamaktadır . Dermatologların tercih ettiği , reçetelendirdiği en iyi markalardan biri . Ayrıca kesinlikle internet satışı yok . Pharmaceris ürünleri kesinlikle tedavi etmeye yönelik ve gayet de başarılı . Özellikle hassas cilt serisi mükemmel , tam benlik .Dostum Bu Pharmaceris Ürünleri Bir Harika !


Pharmaceris :
 • A serisi alerjik ve hassas cilt serisi .
 • N serisi kılcal damarlı cilt serisi .
 • T serisi akneli ve yağlı cilt serisi .
 • W serisi lekeli cilt serisi .
 • F serisi fondotenli güneş kremi serisi .
 • R serisi rozalı cilt serisi .
 • M serisi hamile serisi .
 • S serisi güneş serisi .


Ürünler su bazlı olması sebebiyle ciltte yağlandırma yapmıyor . Gözenekleri tıkamıyor , siyah noktalara neden olmuyor . Yumuşakcık , pürüzsüz , kadifemsi bir yumuşaklık sağlıyor . Güneş ürünleri oldukça başarılı . BB krem diye bilinen fondötenli güneş kremleri bir harika . Kusursuz şekilde kapatıyor hem güneşten koruyor hem de ciltte tabaka şeklinde yapışıp kalmıyor .
Leke serisi geçmeyen en zor cilt lekelerini tedavi ediyor . Cilde ciddi anlamda bir aydınlık , leke tonlarında açılma sağlıyor ve net bir şekilde cilt tonunu eşitliyor . Akne serisi cildi aşırı kurutmadan akneleri tedavi etmeye yönelik ve o parlak yağlı tabakayı yok ediyor  . Zaten internetten satılmıyor olması bence güvenirliğinin kanıtı .
Diyeceğim o ki hani olur da cildi için kullandığı ürünlerden memnun olmayanlar vardır , istediği sonucu alamamıştır . Ha işte Pharmaceris' i mutlaka araştırıp , deneyin derim .

Sevgiler .
3 yorum:

 1. Merak ettim şimdi bu markayı. Çok duyuyorum ama hiç kullanmamıştım.

  YanıtlaSil
 2. Rozalı cildim için gündüz ve gece kremlerini kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır. Yaglanma yapmıyor, kolay emiliyor ve cildim yumuşacık oldu. Henüz roza hastalığıma iyi gelmedi, ama 3 ay sonunda gözle görülür bir fark yaratacağına inanıyorum. Alerjik ve sorunlu bir cildim olduğu için her ürünü kullanamıyorum. Ancak bu markada henüz bir problem yasamadim. :)

  YanıtlaSil
 3. Yeni bir marka herhalde bende pharmacerisi ilk defa duydum. Denemek isterim.

  YanıtlaSil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.