Aile Boyu Sambucol-Minik Kelebeğin Annesi

26 Ocak 2016 Salı

Aile Boyu Sambucol

Aile Boyu Sambucol


Evet evet , kendileri bu dönem bize en iyi gelen şey diyebilirim . Aile boyu kullandığımız çocuk doktorumuzun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladığımız Sambucol , böyle süper güçle hepimizi toparladı diyebilirim . İçerisindeki kara mürver ekstresi , C vitamini , çinko ile Gribin ve domuz gribinin tavan yaptığı şu dönemde büyük destek . Harika bir tadı var . Berrak dahil aile boyu severek içiyoruz . Hatta Berrak hanım bal bal diye içiyor şurubunu . :)


Aile Boyu Sambucol


Sambucol ;

Kara mürverin kırmızı  mor renkli meyvelerinden elde edilmekte olup , antiviral etkisi ile ilk kez bir Türk kökenli dünyaca ünlü virolog Madeinline Mumcuoğlu tarafından kanıtlanmıştır .
Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede oldukça yaygın olan Sambucol , bağışıklık sistemini güçlendiren çok özel , bitkisel bir besin takviyesidir . Severek kullanılmasının en önemli nedenlerinden biri Kara mürver ekstresi , bu lezzetin ana kaynağıdır .
Sambucol yapay tatlandırıcı veya aroma içermez . Antik çağlardan bu yana olumlu etkileriyle bilinip tüketilen kara mürver , hanımeligillerden gelir . En yüksek antioksidan içeriğe sahiptir . Antiviral etkisini kara mürver meyvesinden almaktadır .
Enfeksiyonlardan Korunmayı Sağlar

Sambucol güçlü antioksidan etki gösteren kara mürver (black elderberry) içeriği ile bağışıklık sistemine tam destek sağlar. Savunma hücrelerinin üretimini arttırarak tehditlere karşı hızlı yanıt geliştirir.

Hastalık  Süresini Kısaltır

Sambucol , antivirin içeriği ile virüslerin yayılıp çoğalmasını engelleyerek grip ve soğuk algınlığını kısa sürede atlatmaya yardımcı olur. Ateş , öksürük , kusma hissi ve nasal konjesyon gibi semptomlarda ilk günden itibaren hızlı bir düzelme sağlar. 

Çocuk, yetişkin tüm aile tarafından bütün bir yıl boyunca güvenle kullanılabilir .

Bugüne dek bildirilmiş hiçbir yan etki ve toksik etkisi yoktur .

Güzel tadı vardır , aç veya tok kullanılabilir .

Uyku hali yapmaz , günlük performansı etkilemez .

Sambucol Plus Şurup

Vitamin C                                       110mg

Çinko                                              2.6 mg

Siyah elderberry Extresi               3.8 mg

Önerilen Günlük Doz : Günde 2-4 defa 10 ml.
Sambucol 1-12 Şurup

Vitamin C                                         32.5 mg

Siyah elderberry extresi           0.95 mg

Önerilen Günlük Doz :  Günde 2 defa 10-15 ml.

Sambucol Plus Efervesan

Vitamin C                                         60 mg

Çinko                                                 7.5 mg

Siyah elderberry extresi           150 mg

Önerilen Günlük Doz : Günde 1-3 tablet bir bardak su içerisinde eritilerek.


Sevgiler .

5 yorum:

 1. bizde de var eşim kullanıyor bunu ben tadını sevemedim ama :)

  YanıtlaSil
 2. Ben de yen, keşfettim bunu. Tam hasta olacak gibiydim, tavsiye üzerine içtim. Sabah kalktığımda zindelik verdi resmen.
  Ben sevdim tadını. Meyveli Gazoz gibi :=)

  YanıtlaSil
 3. bnm cocuklar ıcıyor amma bızım ıcınde varmı bu vıtamın buyukler ıcın acaba

  YanıtlaSil
 4. bırde immun 44 var şıddetle tavsıye ederım ben 4 yıllık anemı hastasıyım sık sık hastalanır gece gece acıllere düşerım tup mıdelıyım bu arada :))ustelık talasemıa mınorum bende sambucolden daha cok işe yarayan doktorumun verdıgı ımmun 44 surup zaten pedıatrık olan formunu verdı bana cok memnunum bıldıreyım ıstedım saglıkla kalınız

  YanıtlaSil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.