Otribebe Sümük Hüpletme Uzmanı-Minik Kelebeğin Annesi

1 Aralık 2015 Salı

Otribebe Sümük Hüpletme Uzmanı

 Otribebe Sümük Hüpletme UzmanıBir anne olarak sağlıkçı olmanın , ilacın içinde olmanın , ihtiyacımız olacak her şeyin içinde yer almanın bu denli anneliğime , ihtiyaçlarımıza yardımcı olacağını hiç düşünmemiştim . İstediğim araştırdığım her şeyin içinde bulunmak çok güzel tabii .  :) Öyle ki hayat kurtaran , hayatımızın parçası olan Otribebe Burun Aspiratörü diye bir icat var . 

Bu ürünü icat edenlere şükredip , dua ediyorum o derece yani .  :) Sümükcüklerle barışık , arkadaş , kanki olduğumuz , bir hüpletişte bebeğimin burnuna rahatsızlık hissi veren sümükcükleri hüp diye çekmenin mutluluğu benim için paha biçilemezken , kocamın yüzündeki tiksinme ifadesi de ayrıca komikti . :) 

Annelik ve babalık bu durumdan bile anlaşılabileceği üzere bambaşkaydı . Anne tiksinmez , çünkü annelik bunu gerektirir ama baba tiksinir , çünkü baba olmak bunu gerektirir .  :) Çok sevgili Otribebe Burun Aspiratörümüzü , Berrak doğduğundan bu yana kullanıyoruz , resmen kurtarıcımız olur kendileri . :)
Bebeklerin doğumdan itibaren sümkürme kabiliyetleri pek gelişmemiştir . Bu nedenle burun içinde oluşan mukusu kendi imkanları ile atmaları mümkün değildir . Bu mukus burun içinde birikerek bebeklere huzursuzluk ve rahatsızlık verir . 

Bebekleri bu sıkıntıdan kurtarmak için Otribebe nazal aspiratör kullanımı uygundur . Otribebe Burun Aspiratörü kullanmadan önce , serum fizyolojik damla ya da spreyleri kullanılarak , bebeğin burun içindeki mukus yumuşatılarak , Otribebe burun aspiratörüyle hüpletilip , temizlenebilir . :)


Otribebe Burun Aspiratörünü nasıl kullanılır?

 • İlk önce bebeğinizin burnunu yeterince nemlendiriniz . 
 • Daha sonra içinde sünger filtreye sahip uç aparatı aspiratörün gövdesine takınız . 
 • Aspiratörün uç kısmını bebeğinizin burun kanalına dikkatlice yerleştiriniz . 
 • Aspiratörün ağızlık ucunu kullanarak yavaş ve düzenli hareketlerle içinize doğru çekiş yapınız . 
 • Aynı işlemi diğer burun deliği için de tekrarlayınız . 
 • Bebeğinizin burnundan çıkan mukus süngerimsi filtre sayesinde toplanacaktır . 
 • Bu filtre değiştirilerek aspiratörün kullanımına devam edebilirsiniz .

Otribebe burun aspiratörüyle hüpletiniz , bebeklerin minik burunları rahat etsin . Öyle ki biz hala dönem dönem kullanıyoruz . Büyük kolaylık valla .  

Sevgiler .    :)

10 yorum:

 1. Burun aspiratörü sümkürmeyi henüz beceremeyen minikler için harika bir icat. Bir dönem benzer bir şey kullandığımı hatırlıyorum ama filtresi yoktu. Otribebe nin ürünü daha komplike anladığım kadarıyla.

  YanıtlaSil
 2. ooo bunsuz bir hayat düşünemiyorum :)) İdl nefret ediyor gerçi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Al benden de o kadar kesinlikle büyük kolaylık . Berrak da aynı :D

   Sil
 3. bizim hayat kurtarıcımızdır kendileri.

  YanıtlaSil
 4. Bayıldım tanımlamanıza, sümük hüpletme uzmanı :) doğru söze ne denir...

  YanıtlaSil
 5. AHH BEN HALA KÜÇÜK KIZ ANNESİ OLDUĞUM İÇİN KULLANIRIM.ELİM AYAĞIMDIR RESMEN KENDİLERİ.YENİ ANNELER İÇİN FAYDALI BİR YAZI OLMUŞ.TEŞEKKÜRLER :)

  YanıtlaSil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.