Hoşgeldin Yeni Yıl-Minik Kelebeğin Annesi

31 Aralık 2015 Perşembe

Hoşgeldin Yeni Yıl

Hoşgeldin Yeni Yıl

İyisiyle kötüsüyle bir yıla daha veda ediyoruz . Sevinmeli mi üzülmeli mi bilmiyorum . Ama her geçen gün hayat daha öğretici , ders verici oluyor . Ha baya iyi de oluyor . Şaşırıyorum sadece aslında şaşırmalı mıyım onunda bilmiyorum ama gün geçtikçe beni şaşırtan insanlar çoğalıyor . 2015 yılına iyi niyetimi asla hak etmeyenlerin yılı oldu . 

Bunların dışında ailemle geçirdiğim sevgi , mutluluk dolu sağlıklı bir yıl oldu . Berrak su gibi akıp giden zaman da su gibi büyüyor . Her geçen gün beni benden alan mutlu eden kelime ve cümleleriyle hayatımızı şenlendiriyor .

Ülke olarak hiç iyi bir yıl geçirmedik . Acılar , ölümler... Hep ekran başında ağladık... 2015 gider ayak bize bir acı daha yaşattı . Kendi babaannem kadar çok sevdiğim eşimin babaannesini 29 Aralık günü kaybettik... Koca bir çınar koca bir tarihi defnettik . Bana Ayşem diyerek hitap etmesi , düğününüze gelemedim ama evinizi göreyim diye çok dua ettim Allah nasip etti deyişi kulaklarımdan gitmiyor . Allah gani gani rahmet etsin . Mekanı cennet olsun...


Hoşgeldin Yeni Yıl


2015 yılı acılarımızla sevinçlerimizle geride kalacak . 2016 yılı hepimize  barış , sağlık , mutluluk , bereket , umut , sevgi ve huzur getirmesini diliyorum . Yüzümüz her daim gülsün , içimizde hep umut olsun . 2016 hepimize çok çok iyi gelsin . Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum .

Mutlu yıllar .


Sevgiler .

3 yorum:

  1. mutlu sağlıklı huzurlu bir yıl dilerimmm canım

    YanıtlaSil
  2. Yeni yılda sizin ve sevdikleriniz için güzel bir yıl olsun inşallah, yeni yılda sağlık mutluluk ve başarılar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun.

    YanıtlaSil
  3. Mutlu yıllar (babanneye ne mutlu bu kadar uzun yaşamış sizleri görmüş, siz onu tanımışsınız, mekanı cennet olsun!)

    YanıtlaSil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.