Oralmedic Bariyer Solüsyon -Minik Kelebeğin Annesi

12 Kasım 2015 Perşembe

Oralmedic Bariyer Solüsyon


Oralmedic Bariyer Solüsyon

Aftlar hayat arkadaşım olmuş durumda . Yoğun çalışma temposu ve çalışan anne olmak zaman zaman bağışıklık sistemimin düşmesine sebep oluyor . Aftlarımı ne denediysem neyi kullandıysam bir çare bulamadım . Aftlarımın biri geçerken bir diğeri çıkıyor durumda , hatta 2-3 tane birden üreyebiliyorlar . Bu yazımda da ayrıntılı yazmıştım . Son olarak ilaç sektöründe çalışan biri olarak da Oralmedic Bariyer Solüsyon denemeye karar verdim . Evet fiyatı biraz normalitenin üstünde olsa da denedim .
İlk uygulama da inanılmaz can yakıyor ama 10 dakika sonra ne aft ağrısı ne acısı kalıyor ve ertesi günü resmen yara kapanıyor . İlk uyguladığımda gözümden yaş geldi o derece can yakıyor . Ama sonuç bana  göre mükemmel . Anında etki ve ertesi gün yok olmaya yüz tutmuş bir aft .
Oralmedic Bariyer Solüsyon içerisinde aft ağrısını ve rahatsızlığını tek kullanımda gideriyor . Doğal iyileşme sürecini sağlayıp , aft üzerinde koruyucu tabaka oluşturuyor .


Oralmedic Bariyer Solüsyon Nasıl Kullanılır ?

  • Tek bir yaraya bir aplikatör uygulanıyor .
  • Pamuklu kurulama çubuğu ile aft olan bölgeyi kuruluyoruz . 
  • Aplikatörün renkli kısmı yukarıya gelecek şekilde tutup , renkli halka kırılana kadar bir tarafa doğru hafifçe eğik tutuyoruz ki içerisindeki sıvı ters uca doğru akacaktır .
  • Aft olan kısmın üzerini tamamen örtecek şekilde Oralmedic Bariyer Solüsyonü 5 saniye uyguluyoruz .
  • İşlemden 20 dakika sonra ağzımızı bol su ile çalkalayıp ,tükürüyoruz .
  • Oralmedic Bariyer Solüsyon sadece ağız mukozasında lokal kullanım amaçlıdır . Aftın içinde ve etrafında oluşan donuk renkli beyaz tabaka etkili bir iyileşme sürecinin başladığına işarettir .

Sevgiler .

NOT : Doktorunuza ya da eczacınıza danışarak kullanınız .

2 yorum:

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.