Mavi Gözlü Dev Adam-Minik Kelebeğin Annesi

10 Kasım 2015 Salı

Mavi Gözlü Dev Adam

                                                              

Mavi gözlü dev adam...
Bugün 10 Kasım ve gidişinin tam 77.yıl dönümü... 
Bilmeyenler idrak edemeyenler olsa da bu ülke sayende var oldu. Bugün bu ülke de özgürce yaşayabiliyor , rahat nefes alabiliyorsak hepsine senin liderliğinde önderliğinde sahip olduk . 
Atam bir kadın olarak minnettarım sana... Çocuğumuza seni öğreterek büyütüyoruz . Nerede görse Atatürk diye coşkuyla bağıran bir evlada sahibim , hep de böyle olacak . Ata 'sını bilecek , haklarını vereni bilecek , bu ülkeyi , bu devleti kurup bize armağan eden Mustafa Kemal Atatürk 'ü bilecek , gurur ve saygı duyacak . 
Bugün facebook sayfamda paylaştığım resmine yorum yapan densize bile cevap verecek kadar alçalmadım . Yazık demekle yetiniyorum sadece... Çok çok yazık...

         


Sevgi , saygı , gurur , özlem ve rahmetle anıyoruz...
Mekanın cennet olsun...
İzin asla silinemez...

2 yorum:

  1. İnsanlar sistemli bir biçimde M.Kemal hatta onun gibilerinden soğutuluyor...Bu soğutmanın neticesinde beyni yıkanmış kardeşlerimiz böyle bilinçsizce konuşabiliyor..Bazıları aramızdan yeni M.Kemaller çıkmasını istemediği için bu soğutmayı yapıyor..Her neyse bilinçlenmek lazım işin özü bu...Ruhları şad olsun M.Kemal ve silah arkadaşlarının...

    YanıtlaSil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.