Kalbi Güzel Antalya Anneleri -Minik Kelebeğin Annesi

6 Kasım 2015 Cuma

Kalbi Güzel Antalya Anneleri

Kalbi Güzel Antalya Anneleri
Selfie çubuksuz olmazdı   :)


İnstagram ortamı diye bir şey var , herkes bilir . Samimi bulduklarımı ve fotoğraflarını beğenip iyi elektrik aldıklarımı uzaktan sevecen bulduklarımı severek takip ediyorum . Bu sayede çok güzel insanlarla tanıştım ve tanıştık .  :)

Antalya 'da bulunan ınstagramdan tanışma fırsatı bulduğum anneler ile yaklaşık 1 yılı aşkındır görüşüyoruz . 29 Ekim'de güzel bir buluşma gerçekleştirdik . Tamamen içten , sevgi dolu ve içi dış bir hepsinin . Whatsaptaki grubumuzun adı gibi ' Kalbi güzel anneler ' .  :)    Ama tabi anneler yok sadece grupta .


Kalbi Güzel Antalya Anneleri

Grubumuzdakiler   
Bir adet melek uçan annemiz kalbi güzel Bilge'm , kalbi güzel Havvacım , sanatını konuşturan kendi gibi el emekleri de güzel olan Esra'm , bize ve buluşmalara şansızlık olup katılamasa da whatsaptan sevgisi yeten Peri'm , Ada ve Ege'nin güzel anneciği Zeynepcim , Nihle'nin güzel annesi Sevinçcim , hem mahalleden tanıştığımız ve şahane el emekleri , şahane fotoğraf çekimleri ile Eminecim , güzeller güzeli Mervecim , Nehir'in annesi Feridecim , bal oğluşun annesi Handecim ve 3 melek annesi kıdemli annemiz Zeynepcim .  :)

29 Ekim perşembe günü resmi tatil sebebiyle izinliydim . Ülkemizin tehlikeli durumları malum olup bombaydı , patlamaydı diye düşünüp o gün için kalbi güzelleri kısır partisine davet ettim . 2 firemiz olsa da diğer herkes geldi . Çocuklarımız güzel güzel oynadı . Anneler ve diğer geleceğin anne adayları  güzel güzel çaylarını yudumlayıp , pastalarını kısırlarını yediler . Sohbetin dibine vurup baya yediğimiz doğrudur ama öyle güzel ve keyifli geçti ki çok ama çok mutlu oldum . Doyamadım hatta .   :)

                                                     
                                                                            İşte güzel günümüzden kareler :)Kalbi Güzel Antalya Anneleri
Ege ve Berrak


Kalbi Güzel Antalya Anneleri
Bu çocuğun hastasıyım aşk EGE !


Kalbi Güzel Antalya Anneleri
Uçan melek annem Bilge'm ve Ege paşayla  çok güzeliz  :) 

Kalbi Güzel Antalya Anneleri
Bal çocuk Bartu  :)  Baya yakışmışız Bartu'yla , ilerde bir oğlan anası ışığı görüyorum kendimde  :))Instagram Hesabım : @minikkelebeginannesi  takipte kalın .

Sevgiler .    :)
15 yorum:

 1. Yaaa aysemmm cok guzel olmus eline yuregine emegine saglik csnim.ayrica o kisirdan sanirim 2 deil 3 tabak yemeliydim 😂😂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım arkadaşım :) Bir daha yaparız sen ye yeter ki ;)

   Sil
 2. Kocaman tertemiz bir yuregin var... iyiki tanimisim seni canim arkadasim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım Zeynep'im çok teşekkürler duygularımız karşılıklı ;)

   Sil
 3. ne güzel samimi bir ortam olmuş Bursa ya da gelinnn ;)

  YanıtlaSil
 4. Aysecim kalbine kalemine saglik cok guzel olmus canim benim cok 😍😘

  YanıtlaSil
 5. Aysecim kalbine kalemine saglik cok guzel olmus canim bnm cok

  YanıtlaSil
 6. Iyi ki tanimisim diyeceğim guzel arkadaslarim. Aysem cok güzel anlatmissin yuregine saglik

  YanıtlaSil
 7. Ordan da istanbula doğru benim eve bekliyorum hepinizi :)

  YanıtlaSil
 8. Antalya'da olduğunuzu bilmiyordum yazıyı görünce ne çok anne varmış bizlerde Antalya'lı blog yazarları olarak toplanıp etkinliklerde buluşuyoruz.sevgiler

  YanıtlaSil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.