Sarı mı ? Doğal mı ?-Minik Kelebeğin Annesi

1 Ekim 2015 Perşembe

Sarı mı ? Doğal mı ?

Sarı mı ? Doğal mı ?

Saçlarım yaşım ilerledikçe koyulaşıyor . Oysa başak sarısıydı saçlarım . Yaşlandıkça koyulaştı rengi .  :)


Sarı mı ? Doğal mı ?
Sarı bonus kafalı olan benim minnoş halim  :)


Alışkanlık belki ama doğal sarı saçlarımı özlüyorum şimdilerde . Çok röfle yaptırmışlığım var ama hiç biri doğal sarı tadında değil . Sarı çok yakışıyor diyen  de var doğal hali olan koyu rengi yakıştıran da var .
Bir yandan boya o kadar yıpratıyor ve kurutuyor ki saçlarımı hiç yaptırasım yok gibi . Ama diğer yandan sarı saçlarımı özledim gibi . Bu aralar bir kararsızlık aldı başını gidiyor . Baya baya da ak düşmüş saçlarıma .  :)
Hiç boya ile uğraşasım yok en iyisi doğal doğal takılayım ben . Yıpransın , kurusun istemiyorum artık ki yapı olarak zaten çok kuru saçlarım . Kuaförlere de güvenemiyorum artık .
Gür saçlarım doğumdan ve emzirme dönemimden sonra bir avuç kaldı zaten . İşlem gördükçe uzun uzun , kıvır kıvır , lüle lüle olan saçlarımın yapısı da bozuldu gitti . 
Eşim sarı istiyorum deyip gaz veriyor . Aman bu ara bir kararsızlık aldı beni . Mücadele veriyorum .  :)   Neyse azmettim . Saç uçlarımdaki sarı duruyor dipten gelen doğaldan şaşmayacağım artık . Başarı dileyin bana .  :D

Kadın olmak her türlü zor iş .  :)
Siz nasıl seviyorsunuz ?  Sarı mı?  Doğal mı ?

Sevgiler .

16 yorum:

 1. Benimde dogal sacim sarıydı büyüdükce koyu kumral oldu.Bence sarı istiyorsan boyat bol bol bakım yaparsın kendine gelir sac.
  Önemli olan iyi hissetmek degil mi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle tabii iyi hissetmek önemli , işte benimde koyu kumral saçlarımın doğal hali .

   Sil
 2. Tabii ki sarııı...;) ben sarışınım ten rengime sarı saç daha çok gidiyor ve sarıyı seviyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende seviyorum sarıyı , ten rengime de gidiyor ama işte kafam karışık bakalım nolcak :)

   Sil
 3. Bsıralarda o kadar yıprandıki saçım doğallıktan yana kullanıyorum oyumu :)
  Ama ben kızıl severim ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen bende oyumu doğallıktan yana kullanıyorum hep o yıpranma sebebinden . :)
   Kızıl da güzel hani ama çok akıyor sanırım .

   Sil
 4. sarıııı severim bende ama 2 cocukla röfle hiç işime gelmiyor ombre cıktı içime su serpildi uclar sarı dipler bikac ton koyu cok memnunumm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gülşahcım bende dip saçım doğal olsun uçlara azcık sarı atılsın diye istiyorum ama beni anlayan bir kuaför bulamadım maaalesef :(

   Sil
 5. Bende sarı sevenlerdenim . Yaşlanınca zaten ne saç ne baş kalacak. Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahhaha :D Çok doğru bende sarı seviyorum :)

   Sil
 6. Kesinlikle doğal! Kaşlarla saç aynı renk olmalı bence, bir de Türk kadını genelde esmer (balık etli der gibi buğday tenli deseler de..) diplerden siyah siyah hiç hoş olmuyor, çok göze batıyor. Ama bak gerçekten beyazsındır, gözlerin de yeşil ya da mavi olur, doğal saçın kumral olsa bile anca doğalın 1 ton açığı röfle.. Yoksa çok basit ve ucuz duruyor koyu kumral (:P) tende sarı saç.. Doğaldan şaşmayanlardanım ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öğrenen Annem sana kesinlikle katılıyorum .Ama gerçekten beyazım ve gözlerim renkli :D :)) Doğal saç rengim kumral doğal seviyorum ama sarılarımı da özlüyorum . Doğallığı seviyorum bende ;)

   Sil
 7. tabi ki her bayan gibi, bende bir dönem çok hevesle sarı saç kullandım ama son kararım doğal hali en güzeli - koyu kestane-

  YanıtlaSil
 8. Bende hep dogaldan yanayim.en guzeli ve ssgliklisi.boya cok yipratiyor

  YanıtlaSil
 9. Ben sarı sevdamdan yandım eller yanmasin çok zor bakımı dip boyası o onerniyorum

  YanıtlaSil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.