Yaz Bitti Tatil Bitti-Minik Kelebeğin Annesi

2 Eylül 2015 Çarşamba

Yaz Bitti Tatil BittiYaz Bitti Tatil Bitti
Bu yılın tatillerini tükettik hadi bakalım . Yaz bitiyor . Aslında bu yaz öyle hızlı geçti ki su gibi . Yaz geldi geliyordu derken gidiyor bile . Bu sene anladım ki ben yaz mevsimini daha çok seviyormuşum . Haklıyım da sevmekde . Deniz , güneş , tatil derken  cıvıl cıvıl yaz mevsimi . Evet evet ben yaz mevsimini çok seviyorum . Denizi çok seviyorum . Hiç bitmese , hiç gitmese diye oturup ağlayacağım neredeyse... Kızımla ve eşimle geze geze bir tatil yaptık . Evimizle hasret giderdik . Bol bol ev hanımlığı yaptım . Kızımla bol bol oyunlar oynadık . Denize girdik . Kumdan kaleler yaptık . Beraber olunca her şey , her yer güzelleşiyor .

Minik Kelebeğin Annesi

Sonbahara doğru ilerliyoruz . Ardından kış gelecek . Kışı sevmiyorum bunu da anladım . Kış mevsimini Berrak doğduğundan bu yana sevmez oldum . Hastalık , aman hasta olmasın , aman üşütmeyelim diye diye tükeniyoruz valla ne yalan söyleyeyim .  :) 
İşte böyle ha bu arada iş başı yaptım bugün . İşimi de özlemişim ama yine alışınca kalıp işe gitmek zor geldi . Hamlamış mıyım neyim .   :)  Aslında çalışmaya alıştığım için işimi çok özlemişim .
Hastalara sarılasım geldi o derece özlemişim yani . :)  :D 
Neyse geldim işimin başındayım . Çalışan anne moduna devam . Dört nala koşmaya devam haydi bakalım . Yoğun bir kışa , yağmura , soğuğa ,  salya , sümüğe , hastalıklara , delirten hastalara hazırım ben .   :)  Aslında hiç hazır değilim de neyse ruhumu yavaştan hazırlayayım .  :)

Sevgiler .

8 yorum:

 1. Aslinda her mevsimin ayri guzelligi var, sevdigim taraflari da oluyor ama bende yazi daha cok seviyorum :) Insanin enerjisi bile farkli oluyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle . Ama yaz bir başka güzel . Enerjimin tavan yaptığı mevsim :)

   Sil
 2. İyi tatil yaptın bu sene. Artık depoladığımız moralle kışı atlatırız inşallah!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman yarasın bu tatiller hepimize :)
   İnşallah inşallah :)

   Sil
 3. Yazı sevmeyen varmıdır acaba. Keşke hep yaz olsa hep tatil olsa 😊

  YanıtlaSil
 4. Aslında ben yaz aylarını çok sıcak olduğu için pek sevmiyorum... Kış aylarının mahzunluğu daha güzel geliyor bana... Tabi kış deyin akla hep hastalık geliyor maalesef...:(

  YanıtlaSil
 5. Bu tatil en çok Minik Kelebek'e yaramış anlaşılan.

  YanıtlaSil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.