Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil-Minik Kelebeğin Annesi

7 Eylül 2015 Pazartesi

Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil

Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil


Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil ile minik kelebeğimin doğumuyla tanıştık . Berrak 28 aylık olmasına rağmen hala Uni Baby Yenidoğan Islak Mendili kullanıyoruz . Hassas cilde ve alerjik yapıya sahip olan  kızım için en uygunu bu ıslak mendildi . Şimdiye kadar da hiç yanıltmadı beni .

Alt değiştirme esnasında Berrak'ın poposunu hep Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil ile temizledim . Ne alerji , ne tahriş , ne bir yan etki yapmadı . Saf dokusuyla yumuşacık temizledim hep altını . Tuvalet eğitimimizi tamamlamış olmamıza rağmen hala poposunu tuvalet kağıdı yerine Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil ile siliyoruz . Uni Baby Yenidoğan Islak Mendilin kremli formu da var . O çok daha yumuşacık .

Uni Baby Yenidoğan Islak Mendili tercih etme sebebim  hem içeriğinin saflaştırılmış su ve doğal pamuktan oluşması hem de  bebek cilt temizliğinde doktorlar tarafından önerilmesi . Islak mendillerin sağlık açısından pek uygun olmadığını bir yerlerde mutlaka hepiniz okumuş ya da duymuşsunuzdur . Ama Uni Baby Yenidoğan Islak Mendili kesinlikle bunların dışında .

Hatta benim gibi hassas ve alerjiye yatkın bir cildiniz varsa , cildiniz dermokozmetik ve kozmetik makyaj temizleyicilere karşı alerjik reaksiyon gösteriyorsa  Uni Baby Yenidoğan Islak Mendilin kremli olan formu ile makyajınızı rahatça  cildinize zarar vermeden , tahriş etmeden  bir çırpıda temizleyebilirsiniz . Kesinlikle harika bir şekilde makyaj temizleyen bu güzel ürün bir tek bebeklere değil bence annelere de hitap ediyor . Hem bebeğinizin popişini temizleyin hem de makyajınızı .   :) Çok amaçlı da diyebiliriz . :)

Aynı zamanda yatalak hastalarda da kullanılması gereken son derece harika bir ürün . Yatalak hastalar bakteri ve enfeksiyona bariz açık olduğu için Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil ile  rahatça , hijyenik olarak alt temizliği yapılabilir .

Bir anne ve sağlık çalışanı olarak kesinlikle her anlamda tavsiyemdir .

Sevgiler .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.