Braun Kulaktan Ateş Ölçer-Minik Kelebeğin Annesi

8 Temmuz 2015 Çarşamba

Braun Kulaktan Ateş Ölçer

Braun Kulaktan Ateş Ölçer

Ateş her zaman korktuğum konulardan biri . Beni tedirgin eden , dk başı ateşini ölçen , tabiri caizse psikopata bağladığım bir konu ateş . Berrak ilk kez 4 aylıkken ateşlenmişti . Koltuk altından ölçen ateş ölçer hiç iyi sonuç vermemişti . Yok pili biter , yok hata verir . Evde iyi , güvenilir bir ateş ölçer bulundurmalıydım . Nasıl olsa sürekli ihtiyaç olacak bir şey . İşin içerisinde olmak bir yana , iyice araştırıp Braun kulaktan ateş ölçen aletini  almıştım . Bugün bakıyorum da çok isabetli bir karar verip , iyi ki almışım .
İçime sinen , doğruluğundan emin olduğum en iyi ateş ölçer . Azı dişlerimizi çıkardığımız dönemde , hasta olduğumuz dönemlerdeki kurtarıcım . Ateşi gayet düzgün ölçen süper bir alet bu . Koltuk altından ölçen , diğer dijital ateş ölçerlerle kıyalanması  mümkün bile değil .
Ateşini ölçüp yüksekse hadi defalarca duş , baktık ölçüyoruz yine mi düşmedi ateş düşürücü şurup veriyoruz . 20 dakika sonra bir daha ölçüyorum. Vücut ısısı normale dönmüş .
Sabaha kadar elimden düşürmediğim günler çok olmuştur . Ama hiç hata verip yanılttığı bir gün bile olmadı .
Karanlıkta ölçmeyi sağlayan gece ışığı , ultra yumuşak uç , kolay okunabilen lcd ekran , bir kaç saniyede doğru ölçüm , özellikle yeni doğanların , çocukların ve yetişkinlerin kullanımına çok uygun . Doğru yerleşimi ve ölçümü yaptığına dair ışıklı ve sesli uyarı sistemi . Ayrıca hijyen açısından kullan at başlık ucu gayet kullanıma uygun .
Bebeği , çocuğu olan her evin , kesinlikle her annenin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecek , % 100 doğru sonuç veren rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cihaz . 

Bizzat kullanan biri ve bir anne olarak tavsiyemdir .

Sağlıklı günler , sevgiler .

6 yorum:

 1. merhaba ben br soru sorucaktım ama mesaj gönderemiyorum . Temanızı kim yaptı acaba ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba blogumda bu konuyla 'Blog Tasarım ' başlıklı bir yazı yazmıştım oradan bilgi edinebilirsiniz .

   Sil
 2. Bu aralar bebe alışverişi için hazırlanan biri olarak dikkatimi çekti yazınız :) memnun olmamız sevindirdi hatta.
  Braun un iki modelini gördüm. Acaba sizin kullandığınız hangi modeli?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler .
   Yazımdaki resimdeki model Braun güvenilir iyi bir marka özellikle kulaktan ateş ölçerleri oldukça güvenilir .

   Sil
  2. Braun un model olarak 5i ve 7si vardı da ondan sormuştum:) bende 5 aldım az önce. 7de hafıza modülü eklenmiş. Gerek görmedim;)

   Sil
  3. Çarşıdan aldım 5 eve geldim 7 :D yanlış ürünü almışım :p kasada da anlamadım ya heyecan işte :p

   Sil

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.