İkinci Anne Avent Mucizesi-Minik Kelebeğin Annesi

3 Nisan 2015 Cuma

İkinci Anne Avent MucizesiİKİNCİ ANNE AVENT MUCİZESİ

Berrak doğduğunda ilk 4 ay evde zaman öyle güzel geçiyordu ki su gibi geçip giden zamanı tutamıyordum . Zaman doğum iznimin bitimine yaklaşıyor . İşe başlayacağım tarih yakınlaştıkça bol bol sütümü sağıp buzlukta süt deposu yapıyordum .
Çalışan anne olacağım için işe başladığımda her şey nasıl olacak , düzeni nasıl oturtacağım diye aklımdaki deli sorular peş peşe sıralanıyordu . Berrak hem beni emmeyi bırakmasın , hem de yokluğumda anne sütünü biberonla tüketsin ama sonra biberona alışıp beni reddetmesin diye Aventin anne göğsüne en yakın biberonu tercih etmiştim . İşe başlamama son iki hafta kala dönüşümlü bir kez emziriyor bir kez Avent biberon ile veriyordum anne sütünü .
Berrak alışmış hem beni emiyor hem biberondan anne sütü alıyor , bir farklılık yaşamadan beslenmeye devam ediyordu . İşe başlama günü gelip çattığında kısmen de olsa içim rahattı.İKİNCİ ANNE AVENT MUCİZESİ


Çünkü Avent anne göğsüne benzeyen geniş emzik , doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratıyor ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek oluyor . Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissi verdiği için bebeğiniz kolayca alışıyor , fark hissetmiyor . Emziğin içindeki yaprakçıklar , içeriye çökmesine yol açmadan emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini arttırıyor .

İKİNCİ ANNE AVENT MUCİZESİ


Böylece bebeğiniz çok daha rahat ve keyifli bir biçimde besleniyor . Yenilikçi ikili valf tasarımı ile havanın bebeğinizin midesine değil biberona girmesini sağlayarak kolik oluşumunu ve rahatsızlık hissini azaltıyor.
Unutmayın ki emzirmek , bebeğin en iyi şekilde anne sütü alması  ve emzirmeyi sonlandırmak başlı başına büyük bir mücadeledir .
Avent Biberon , özellikle iş hayatına devam edecek olan , çalışacak olan annelere ve diğer annelere şiddetle tavsiyemdir.

Avent mucizesiyle tanışın . Sütünüz bol , bebeğiniz sağlıklı olsun .

Sevgiler .   :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.