Merhaba :))-Minik Kelebeğin Annesi

9 Aralık 2014 Salı

Merhaba :))


Minik Kelebeğin Annesi

Merhaba , 
Ben 1987 Antalya doğumlu , Antalya'lı , ailesinin ilk kız çocuğu , 2 kız kardeş sahibi , İskenderun gelini ,  10 yıldır sağlık sektöründe işini severek yapan Eczacı Teknisyeni , Minik Kelebeğinin Annesi , blogger , kelebek tutkunu , pembe , mor aşığı , sağlıklı yaşam destekçisi , mutfakta harikalar yaratmayı seven kendi halinde bir Ayşe kişisi .
Bir baharda gelin olup başka bir bahar da anne olan şanslı kişi . 19 Ağustos 2012 de hamile olduğumu öğrenmiştim . Yepyeni bir hayatın ilk haberini almanın mutluluğu ile karnımda aklımda kelebekler uçuşuyordu . Bir bahar akşamı gelmeye karar veren minik kelebeğim  , 27 Nisan 2013 saat 10:45'te dünyaya geldi . Biz bir bahar günü çekirdek aile olduk . Bir bahar günü mis kokulu çiçeklerle avucumuza konan o mis kokulu minik kelebeğimizin adı BERRAK .   :)
Anne & Bebek & Çocuk & Sağlık & Yaşam konuları üzerine paylaşımlar yaptığım Minik Kelebeğin Annesi adlı blogun sahibi ve yazarıyım . Çevremdeki insanların ve en yakın arkadaşlarımın  'Ayşe yaparsın sen' diye motive edip 'blog aç' diye uyguladıkları baskıya dayanamayıp kendine doğum gününde doğum günü hediyesi olarak bu blogu açan anne kişisi .  :)
Blogumda annelik serüvenimi , deneyimlerimi , hamile , anne , bebek üzerine  ve bilgim dahilinde olan sağlık konuları üzerine yazdığım , biraz mutfağımdan bahsedip tarifler yazarak paylaşımlar yapıyorum .Sizleri de blogumu takip etmeye davet ediyorum .

Sevgiler .

Sosyal Medya Hesaplarım 

2 yorum:

blog tasarım
MİNİK KELEBEĞİN ANNESİ COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.BLOGUMDA YAYINLANAN YAZILARIN VE RESİMLERİN İZİNSİZ KULLANILMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ YASASINA AYKIRIDIR.